PROVEDBA EDUKATIVNIH, KULTURNIH I SPORTSKIH AKTIVNOSTI DJECE PREDŠKOLSKE DOBI I DJECE OD I. DO IV. RAZREDA OSNOVNE ŠKOLE „NOGOMETNA ŠKOLA“

Nakon održanog treninga na nogometnom igralištu u Mikluševcima djeci koja pohađaju školu nogometa podijeljena je sportska oprema za trening: komplet trenirka, komplet dresova, lopte, čunjevi, mreža za gol, golmanska oprema. Djeca koja nisu preuzela svoju sportsku opremu to će učiniti na slijedećem treningu.

Općinski načelnik Milan Grubač upoznao je roditelje i djecu sa pilot projektom koji sufinancira Ministarstvo demografije i useljeništva, odnosno da je prijavljen i odobren Projekt „Nogometna škola“.  Odobrena potpora projekta iznosi 13.000,00 EUR, ovim projektom Općina Tompojevci će sufinancirati provedbu sportskih nogometnih aktivnosti za djecu. Zahvaljujemo se Ministarstvu demografije i useljeništva na odobrenom projektu, te smo u iščekivanju rezultata brojnih drugih projekata..

Djeci i roditeljima obratio se i trener Slavko Baketa koji je roditelje upoznao sa radom škole nogometa, te zahvalio roditeljima i ostalima koji školu nogometa pomažu u radu. Djeci se omogućuje nogometni trening uz stručne trenere, uz kvalitetno provođenje slobodnog vremena, te druženje i upoznavanje sa ostalom djecom.

Predstavnik nogometnog kluba Aleksej Mudri pružio je potporu u radu škole nogometa te u organizaciji svih aktivnosti koji će se provoditi.

Djeca su s radošću prihvatila ovu sportsku aktivnost jer postoji veliki interes za treniranjem nogometa. Dolaze na treninge, provode kvalitetno vrijeme i stvaraju prijateljstva.