Poziv za imenovanje Povjerljive osobe i zamjenika povjerljive osobe za unutarnje prijavljivanje nepravilnosti u Općini Tompojevci

Pozivaju se službenici i namještenici Općine Tompojevci da u roku 10 (deset) dana od dana objave ovog Poziva na službenim stranicama Općine Tompojevci www.opcina-tompojevci.hr,predlože povjerljivu osobu i njenog zamjenika, podrže predloženu osobu i njenog zamjenika navedenu u Pozivu ili da izraze svoje protivljenje imenovanju predložene osobe i njenog zamjenika. Pisano očitovanje dostaviti Pročelniku Jedinstvenog upravnog odjela Općine Tompojevci  (na adresu elektroničke pošte: opcina-tompojevci-katica@vk.t-com.hr).

Po isteku roka Pročelnik će Općinskom načelnik dostaviti sva očitovanja službenika i namještenika.

Poziv za imenovanje povjerljive osobe i zamjenika povjerljive osobe

Obrazac – prijedlog imenovanja