Obilježavanje Međunarodnog dana starijih osoba u Općini Tompojevci

Dana 01.10.2024. u Hrvatskom domu Tompojevci u Tompojevcima u organizaciji Udruge za socijalnu skrb Magdalena, uz sufinanciranje  Općine Tompojevci, obilježen je Međunarodni dan starijih i nemoćnih osoba.

U prepunom Hrvatskom domu u Tompojevcima sve nazočne pozdravio je Općinski načelnik Milan Grubač, Pročelnik Upravnog odjela za zdravstvo i socijalnu skrb Vukovarsko-srijemske županije, te Župnik Krešimir Aračić koji je predvodio molitvu.

Pored umirovljenika Općine Tompojevci, prisustvovali su i Udruga umirovljenika Općine Tompojevci te djelatnici projekta „Zaželi i ostani na svom“ koji su pomogli u organizaciji.

Uz ugodnu atmosferu, upriličen je i glazbeni program te prigodni domjenak za sve umirovljenike i prisutne.