Povodom obilježavanja Dana Općine Tompojevci DND Mikluševci, UDM „Palčić“ , DVD Bokšić i DVD Tompojevci pod pokroviteljstvom Općine Tompojevci, 13.05.2024. godine organizirali su druženje djece s vatrogascima kroz igru i zabavu . Na samom početku Općinski načelnik Milan Grubač pozdravio je sve prisutne, zahvalio DND Mikluševci, UDM „Palčić“ , DVD-u Bokšić i DVD Tompojevci na organizaciji ovog događaja i zaželio svima ugodan provod.
Na igralištu iza društvenog doma u Bokšiću odvijale su se igre za djecu. Uz mnogo natjecateljskih i društvenih igara, slaganje kockica, djeca su naučila i neke stare igre kao što je potezanje konopa, bacanje potkova i skakanje u vreći. Vatrogasci su djeci organizirali igru gađanja mete.
Druženje djece bilo je organizirano za svu djecu s područja Općine Tompojevci.
Na druženje su se odazvali i djeca od 1 do 4 razreda OŠ Čakovci i područne škole sa svojim učiteljicama.
Za sve sudionike i posjetitelje osigurano je piće i roštilj.